راه پله گرد دوبلکس

راه پله گرد دوبلکس

راه پله گرد دوبلکس / راه پله گرد چیست :cb865f643b9d740a699b10a94029f5af7884e253.jpg

راه پله پیچ دوبلکس یعنی یک سری پله که بخش داخلی طبقات را به هم وصل می کند. برای طراحی دکوراسیون راه پله گرد دوبلکس و مدل راه پله پیچ های دوبلکس خانه های ویلایی و آپارتمانی باید به چند نکته توجه کرد.

راه پله گرد دوبلکس

پله دوبلکس گرد :

یکی از انواع مدل های پر طرفدارراه پله گرد دوبلکس ، نوع گرد است.

این نوع پله نسبت به سایر مدل ها فضای کمتری را اشغال کرده و به خود اختصاص داده است. علاوه بر این ویژگی، این نوع پله ها دارای طرح های زیبایی هستند که همین باعث محبوبیت زیادشان شده است.

پله دوبلکس مدرن :

در کنارراه پله گرد دوبلکس از نوع دیگری پله برای فضاهای داخلی خانه های دوبلکس استفاده می شود. استفاده از پله دوبلکس مدرن کاملا بستگی به معماری داخلی خانه دارد. معمولا در ساخت این نوع پله از انواع مصالح مدرن در رنگ ها و طرح های مختلف استفاده می شود.

راه پله گرد دوبلکس

نکته اول برای راه پله گرد دوبلکس :

سایز و ابعاد راه پله در قسمت پله ها و نرده های اطراف ان است. تا حد ممکن استانداردها را رعایت کنید تا ایمنی لازم تعبیه شود.

استحکام و جنس مناسب پله ها و پله پبچ ها و نرده های به کار رفته در راه پله های داخلی خانه تضمین کننده امنیت حرکت در این بخش است .

راه پله گرد دوبلکس / مدل پله پیچ های در خانه ها :پله دوبلکس

پله پیچ  ها و پله گرد ها برای اتصال زمین به یک خانه یا یک ساختمان در ارتفاع بالا تر ساخته شده اند. راه پله از دوران باستان تا الان ابزاری کاربردی برای ما بوده اند . امروزه، از راه پله ها و پله پیچ ها و پله گرد ها  به صورت کاربردی و تزئیینی در کنار هم استفاده می شود . گاهی اوقات زیر ساخت های یک بنا یا ظاهر یک خانه یا ساختمان به طور کلی تحت تاثیر راه پله آن ساختمان میباشد .در نهایت طراحی یک راه پله گرد دوبلکس زیبا شکل ظاهر کل محیط را در تحت تاثیر قرار می دهد.

راه پله گرد دوبلکس / راه پله ها :

راه پله ها ساختاری متفاوت تر به نسبت دیگر فضاهای داخلی خانه دارند. خود ساختار وجودی شان علاوه بر کاربرد و کارآیی، می تواند یک المان تاثیر گذار بر زیبایی دکوراسیون داخلی باشد. راه پله ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها راه پله های گرد است که معمولا در خانه های بزرگ آن ها را می بینیم.

راه پله گرد دوبلکس

راه پله های گرد ودوبلکس  نمای خارجی ساختمان :

راه پله های گرد و دوبلکس را دست کم نگیرید، آن ها آن قدر قدرتمند هستند که می توانند بر نمای خارجی ساختمان هم تاثیر گذار باشند. اگر این راه پله ها در مکانی درست جانمایی شوند می توانند در نمای خارجی ساختمان حرکتی سیال را به وجود بیاورند و نمای خارجی ساختمان را پویا تر نشان دهند.

تزئینات راه  پله گرد دوبلکس :

نرده های راه پله می توانند با گیاهان مصنوعی و یا گیاهان رونده تزیین شوند و کف آن ها هم می تواند پذیرای فرش هایی با طرح و نقش های زیبا باشد. گیاهان رونده وقتی با فرم مارپیچ پله ها ترکیب می شوند حال و هوایی متفاوت را در دکوراسیون خانه شما پدید می آورند، رنگ گیاهان و فرش ها باید مطابق با رنگ غالب دکوراسیون داخلی خانه باشد .

راه پله گرد دوبلکس

مزایای راه پله گرد دوبلکس :

اجرا در پروژه هایی که محدودیت فضا دارند

زیبایی منحصر به فرد و مدرن

نگهداری آسان

هزینه مرغوم به صرفه و دوام بالا

قیمت راه پله گرد دوبلکس :

برای اطلاعات بیشتر راجع به نوع کار و هزینه های راه پله گرد دوبلکس با پله گرد راشا  در تماس باشین .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *