راه پله گرد دوبلکس

راه پله گرد دوبلکس

راه پله گرد دوبلکس / راه پله گرد چیست :

راه پله پیچ دوبلکس یعنی یک سری پله که بخش داخلی طبقات را به هم وصل می کند. برای طراحی دکوراسیون راه پله گرد دوبلکس و مدل راه پله پیچ های دوبلکس خانه های ویلایی و آپارتمانی باید به چند نکته توجه کرد.

 

راه پله گرد دوبلکس

پله دوبلکس گرد :

یکی از انواع مدل های پر طرفدارراه پله گرد دوبلکس ، نوع گرد است. این نوع پله نسبت به سایر مدل ها فضای کمتری را اشغال کرده و به خود اختصاص داده است. علاوه بر این ویژگی، این نوع پله ها دارای طرح های زیبایی هستند که همین باعث محبوبیت زیادشان شده است.

پله دوبلکس مدرن :

در کنارراه پله گرد دوبلکس از نوع دیگری پله برای فضاهای داخلی خانه های دوبلکس استفاده می شود. استفاده از پله دوبلکس مدرن کاملا بستگی به معماری داخلی خانه دارد. معمولا در ساخت این نوع پله از انواع مصالح مدرن در رنگ ها و طرح های مختلف استفاده می شود.

 

راه پله گرد دوبلکس

نکته اول برای راه پله گرد دوبلکس :

سایز و ابعاد راه پله در قسمت پله ها و نرده های اطراف ان است. تا حد ممکن استانداردها را رعایت کنید تا ایمنی لازم تعبیه شود. استحکام و جنس مناسب پله ها و پله پبچ ها و نرده های به کار رفته در راه پله های داخلی خانه تضمین کننده امنیت حرکت در این بخش است .

نکته دوم برای راه پله گرد دوبلکس :

نکته ی دیگر برای راه پله گرد دوبلکس انتخاب جنس اصلی به کار رفته در راه پله پیچ هاست. اصولا در طراحی دکوراسیون داخلی به این بخش که می رسیم جنس کف پوش را برای ست کردن با راه پله و پله ها در نظر می گیریم .

راه پله گرد دوبلکس / مدل پله پیچ های در خانه ها :

پله پیچ  ها و پله گرد ها برای اتصال زمین به یک خانه یا یک ساختمان در ارتفاع بالا تر ساخته شده اند. راه پله از دوران باستان تا الان ابزاری کاربردی برای ما بوده اند . امروزه، از راه پله ها و پله پیچ ها و پله گرد ها  به صورت کاربردی و تزئیینی در کنار هم استفاده می شود . گاهی اوقات زیر ساخت های یک بنا یا ظاهر یک خانه یا ساختمان به طور کلی تحت تاثیر راه پله آن ساختمان میباشد .در نهایت طراحی یک راه پله گرد دوبلکس زیبا شکل ظاهر کل محیط را در تحت تاثیر قرار می دهد.

راه پله گرد دوبلکس / راه پله ها :

راه پله ها ساختاری متفاوت تر به نسبت دیگر فضاهای داخلی خانه دارند. خود ساختار وجودی شان علاوه بر کاربرد و کارآیی، می تواند یک المان تاثیر گذار بر زیبایی دکوراسیون داخلی باشد. راه پله ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها راه پله های گرد است که معمولا در خانه های بزرگ آن ها را می بینیم.

نشیمنی دنج در کنار منحنی راه پله گرد دوبلکس :

همه ما به گوشه هایی دنج در خانه نیاز داریم برای وقت هایی که می خواهیم از همنشینی با یک دوست یا عضوی از خانواده لذت ببریم یا حتی یک نشیمن برای ملاقاتی کوتاه مدت با یک دوست. این نشیمن های دنج را می توانید در کنار منحنی راه پله گرد دوبلکس بیابید. می توانید مبلمانی مطابق با آن قسمت تهیه کنید و دیوار راه پله را هم با تابلو های رنگارنگ و زیبا  تزیین کنید.

 

راه پله گرد دوبلکس

کاناپه هایی در کنار راه پله گرد دوبلکس :

از دیوار راه پله گرد دوبلکس می توانید بهترین استفاده را برای طراحی یک کاناپه متفاوت برای نشستن استفاده کنید. بیایید طرز فکرمان را نسبت به کاناپه ها تغییر دهیم. کاناپه ها که حتما نباید به صورت مبلمانی با قابلیت جا به جایی باشند، مبلمان ها می توانند از جنس ساختار خود خانه باشند. انجام این کار پتانسیل های فضای داخلی را افزایش می دهد.

 

راه پله های گرد ودوبلکس  نمای خارجی ساختمان :

راه پله های گرد و دوبلکس را دست کم نگیرید، آن ها آن قدر قدرتمند هستند که می توانند بر نمای خارجی ساختمان هم تاثیر گذار باشند. اگر این راه پله ها در مکانی درست جانمایی شوند می توانند در نمای خارجی ساختمان حرکتی سیال را به وجود بیاورند و نمای خارجی ساختمان را پویا تر نشان دهند.

 

تزئینات راه  پله گرد دوبلکس :

نرده های راه پله می توانند با گیاهان مصنوعی و یا گیاهان رونده تزیین شوند و کف آن ها هم می تواند پذیرای فرش هایی با طرح و نقش های زیبا باشد. گیاهان رونده وقتی با فرم مارپیچ پله ها ترکیب می شوند حال و هوایی متفاوت را در دکوراسیون خانه شما پدید می آورند، رنگ گیاهان و فرش ها باید مطابق با رنگ غالب دکوراسیون داخلی خانه باشد .

 

راه پله گرد دوبلکس

 

 

مزایای راه پله گرد دوبلکس :

اجرا در پروژه هایی که محدودیت فضا دارند

زیبایی منحصر به فرد و مدرن

نگهداری آسان

هزینه مرغوم به صرفه و دوام بالا

قیمت راه پله گرد دوبلکس :

برای اطلاعات بیشتر راجع به نوع کار و هزینه های راه پله گرد دوبلکس با  دایانا دیزاین در تماس باشین .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *